2013. szeptember 29., vasárnap

Kiütötték a gyöngyösieket

Vak Bottyán DSE Gyöngyös – Balassagyarmati Kábel SE 16-38 (5-18)
Gyöngyös, 50 néző, v.: Urbán, Szabó.
Kábel SE: Varga – MARKÓ 7, MAZÁK 6, Krisztin-Német 2/1, Szikszai 2, GARAMVÖLGYI 7, Hutyánszki 1. Cs.: Szabó Zs. (kapus), BALÁZS 4, Petrovszki 3, MOLNÁRKA 2, Pásztor 2/1, VERES 1, Virág 1. Edző: Demus Dániel.
Hétméteresek: 1/0, ill. 3/2. Kiállítások: 2, ill. 2 perc.
Az eredmény alakulása: 6. perc: 0-5, 12. perc: 1-8, 28. perc: 4-17, 33. perc: 5-22, 45. perc: 11-30, 53. perc: 13-35.

A Heves megyei bajnoki, szabadtéri mérkőzésen a nem túl acélos házigazdák ellen kezdettől fogva nagy iramot diktált a szinte tavalyi NB II-es csapatával felálló gyarmati társaság. A nagy fölényre jellemző, hogy a második félidőben valamennyi cserejátékos kellő időt tölthetett a pályán, és a bizalmat gólokkal hálálták meg.
Demus Dániel: A lényeg, hogy sérülés nélkül megúsztuk a „bitumenes” kirándulást. Sok mindent tudtunk élesben gyakorolni, de akadnak még hiányosságok.