Etalon KK Adács II. – Balassagyarmati Kábel SE 25-31 (11-16)
Jászberény, 50 néző, v.: Urbán, Szabó Zsolt.
Kábel SE: Szabó Zsófia – Markó 2, Balázs 2, KRISZTIN-NÉMET 5, SZIKSZAI 4, GARAMVÖLGYI 11/4, Petrovszki. Cs.: MOLNÁRKA 3, Veres 2, Hutyánszki 2, Pásztor. Edző: Demus Dániel.
Az Adács legjobb dobói: Molnár 9/2, Bús 6/1.
Hétméteresek: 4/3, ill. 6/4. Kiállítások: 12, ill. 2 perc.
Az eredmény alakulása: 7.p.: 4-3, 14.p.: 5-10, 24.p.: 10-13, 42.p.: 15-22, 44.p.: 19-22, 56.p.: 24-28.

A Kiss Árpád VDSE NB II-ből búcsúzó női kézilabda csapatát átvevő Kábel SE győzelemmel nyitotta az új korszakot a Heves megyei bajnokságban. Demus Dániel tanítványai a harmadosztályú Adács tartalékcsapatával mérkőztek, és Garamvölgyi, illetve Krisztin-Német vezérletével, valamint a kiváló védekezéssel az első félidőben több góllal elhúztak. A különbséget a szünet után is növelni tudták a gyarmati lányok, s bár akadt egy kis hullámvölgyük, magabiztos győzelmet arattak.
Demus Dániel: Le a kalappal a lányok előtt! A hozzáállással, az akarattal rendkívül elégedett vagyok. Jó úton haladunk.